panorama

XVII FESTYN „KREW DLA MIASTA I POWIATU SIEDLCE”

W dniu 03.10.2021 r. odbędzie się XVII FESTYN „KREW DLA MIASTA I POWIATU SIEDLCE”. Pragniemy połączyć akcję honorowego krwiodawstwa  w ambulansie  z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie z festynem dla mieszkańców miasta i powiatu Siedlce, oraz bezpłatne badania lekarskie dla uczestników festynu, które wykonają przychodnie szpitalne i prywatne, a występ zespołu będzie dodatkową atrakcją z uwagi na fakt, że w społeczności lokalnej Wojsko Polskie cieszy się dużym szacunkiem i zaufaniem władz rządowych czego dowodem jest powołanie w Siedlcach 18. Dywizji Wojska Polskiego.

Festyn zostanie zorganizowany pod patronatem Biskupa Siedleckiego ks. dr Kazimierza Gurdy, Wojewody Mazowieckiego, Starosty i Prezydenta Miasta Siedlce, Zarządu Głównego oraz Mazowieckiego Zarządu Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie.

Festyn organizujemy z udziałem żołnierzy 18. Dywizji WP, 53. Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Siedlcach, które wystawią swoje stoiska z materiałami informacyjnymi do służby w Wojsku Polskim oraz sprzęt wojskowy w ramach pokazu dla społeczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

Wyszukiwarka

Odwiedziny

Dzisiaj14
Wczoraj32
Ostatni tydzień157
Ostatni miesiąc804
Wszyscy48610


Są online

Guests : 6 guests online Members : No members online
Powered by CoalaWeb